Spor

Vodafone Parkın locaları taraftarla doldu

Beşiktaş taraftarı Karagümrük maçı için sokağa çıkma yasağına rağmen Vodaefone Parka akın etti. Güvenlik güçleri önce kapıları kapatarak önlem aldı, ancak takımlar sahaya çıktıktan sonra stada girmelerine izin verilen Siyah-Beyazlılar karşılaşmayı localardan izledi.

Karagümrük maçında Siyah-Beyazlı taraftarlar takımlarını yalnız bırakmadı. Sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen Vodafone Park’a adeta akın eden taraftarlar maç öncesinde yaptıkları tezahüratlarla seslerini oyunculara duyurup şampiyonluk yolunda yalnız olmadıklarını hissettirdi. Taraftarın stat etrafında çoğalması üzerine güvenlik güçleri önlem olarak giriş kapılarını kapattı. 

Yaklaşık 3 bin taraftar

Bir süre daha tezahüratlarına devam eden taraftarlara ardından Vodafone Park’ın kapıları açıldı. Takımlar sahaya çıktıktan sonra stada alınan yaklaşık 3 bin taraftar karşılaşmayı localardan takip etti. Tezahüratlarla Siyah-Beyazlılar’a destek olan taraftarların izinsiz olarak stada alınması nedeniyle Beşiktaş’ın disiplin kuruluna sevk edilmesi bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün