Spor

Son dakika Beşiktaş haberi: Yönetimden Sergen Yalçına transfer

Siyah-beyazlı idareciler, tecrübeli teknik adamla yapacağı görüşmede Şampiyonlar Ligi, Türkiye Kupası ve Süper Lig ’de mücadele edebileceği alternatifli bir kadronun kurulacağını söyleyecek. İlk olarak sezon sonunda forvet hattında yaşanan sıkıntılar çözülecek.

Sezonu çifte kupayla kapatan Beşiktaş ’ta Teknik Direktör Sergen Yalçın ’a önümüzdeki günlerde yeni kontrat sunacak olan siyah-beyazlı yönetim, başarılı teknik adama daha güçlü bir kadro sözü de verecek. Geçtiğimiz sezonu Avrupa kulvarı olmadan sürdürdüğü için kısıtlı kadroyla Süper Lig ’de zaman zaman zorlansa da ilerleyen Beşiktaş ’ta, Şampiyonlar Ligi ’nin getireceği yorgunluğu göz önünde bulunduran yönetim, teknik heyete alternatifli bir kadro imkanı sunmaya çalışacak.

Özellikle forvet ve ofansif orta saha konusunda Sergen Yalçın ’ın elini rahatlatmak isteyen siyah-beyazlı yönetim, sadece Şampiyonlar Ligi ’nde değil Süper Lig ’de ve Ziraat Türkiye Kupası ’nda da da mücadele edebilecek kalitede bir kadronun planlarına şimdiden başladı.

Daha sezon bitmeden birçok oyuncuyla ön görüşmeler yapan Beşiktaşlı idareciler, Sergen Yalçın ile imzalayacağı kontrattan önce siyah-beyazlı teknik adamla transfer çalışmalarını konuşacak.

Parasal konulardan önce, çok daha güçlü ve kaliteli bir kadronun kurulması gerektiğini daha önce yönetime söyleyen Sergen Yalçın ’ın, golcüler konusunda çok hassas olduğu bildirildi. Geçtiğimiz sezonun son haftalarında Cenk Tosun ’un ve Aboubakar ’ın sakatlığının ardından bunun sıkıntılarını yaşayan Yalçın, bu kez işini sağlama almaya çalışacak. (Skorer)

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün