Spor

Sergen Yalçın: Beşiktaşta görevi bırakmam söz konusu olamaz

Süper Lig şampiyonluğu ve Ziraat Türkiye Kupası şampiyonluğunu kazanarak sezonu çifte kupayla kapatan Beşiktaşta Sergen Yalçın önemli açıklamalarda bulundu. Yalçın geleceğine dair Benim Beşiktaşta görevi bırakmam söz konusu olamaz. Taraftarın bu kadar destek verdiği bir yerde, ben görevi bırakamam. Biz başarılı olacağız. Ben yenildiğimiz maçtan sonra, şampiyon olacağımızı söyledim. Biz her şeyimizi sonuna kadar vereceğiz. ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’ta bu sezon Süper Lig kupasını ve Ziraat Türkiye Kupası’nı müzesine götüren Beşiktaş’ta başarının en büyük mimarlarından biri olan teknik direktör Sergen Yalçın A Spor’un konuğu oldu. Soruları yanıtlayan 48 yaşındaki teknik adam, oldukça çarpıcı ifadeler kullandı.

İşte Yalçın’ın açıklamaları şu şekilde:

“Çalışma şartları ve koşulları, her yerde aynı olmuyor. Bu da çok normal bir durum. Yaptığımız işin eleştiri boyutları çok. Yaptığımız işin karşılığı da bu. Başarı ve başarısızlık durumunda sonuçlar farklı. Türkiye’de işin gerçeği bu. Başarı ve başarısızlık, ortası yok. Biz artısını almak istiyorduk. Şimdilik durum iyi. Bu sene doğal olarak problemler yaşadık. Bu kupalar, oyuncuların kazandığı kupalar.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün