Spor

NKoudou: Ligin en hızlısı benim

Çifte şampiyon Beşiktaşın Fransız kanat oyuncusu Kevin NKoudou, FANATİKe konuştu: Bu sezon bizim başarımızdaki en büyük belirleyici etken, arkadaşlık oldu. Saha içi ve dışında birbirimizle çok iyi geçindik. Bu ortam, şampiyonluğa büyük katkı sağladı. Ligde benden daha hızlı oyuncu tanımıyorum. Henry Onyekuru ’nun, Nazım Sangarenin hızlı olduğunu biliyorum. Ama ilk 10-20 metrede beni geçme şansları yok.

Siyah-Beyazlılar’ın Fransız kanat oyuncusu Kevin N’Koudou, bu sezon Kara Kartal’da 38 maça çıkıp 8 gol ve 5 asistle oynamıştı. Skor anlamında yaptığı 13 sayılık katkıyla dikkat çeken tecrübeli futbolcu, sezonun değerlendirmesini FANATİK’e yaptı. 25 yaşındaki futbolcu, ilk olarak, “Pandemi dolayısıyla taraftarsız geçirdiğimiz bir sene oldu. Ayrıca takım sayısının fazla olmasından dolayı maç sayısı çok fazlaydı. Herkes elinden gelenin fazlasını verdi. Şampiyonluk yarışı son dakikaya kadar sürdü. Galatasaray ’la son saniyeye kadar şampiyonluk mücadelemiz devam etti” ifadelerini kullandı.

‘Eleştirileri okuyordum’

Başarılı futbolcu, kendi performasıyla ilgili ise, “Sezon başında hakkımda yapılan eleştirileri izliyordum, okuyordum, görüyordum. Futbolda ve tüm sporlarda sakatlıklar yaşanabiliyor ben de sakatlık yaşadım. Sakatlık döneminde takımdan ayrı kaldığımdan dolayı çok mutsuzdum. Tedavi sürecini bitirdikten sonra takıma geri döndüm. Geri döndükten sonra çok çalışarak takımın temposunu yakaladım ve süre almaya başladım. Takıma gollerim ve asistlerimle katkı sağladığıma inanıyorum” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün