Spor

Beşiktaş transfer | Salih Uçan ve Dorukhan Toköz transferlerinde

Son dakika Beşiktaş haberi… Siyah beyazlılarda Salih Uçan geliyor, Dorukhan Toköz ile de yollar ayrılıyor. Salih Uçan ile Beşiktaş ’ın gerçekleştirdiği anlaşmayı FANATİK ’ten duyuran Yakup Çınar, transferin ne zaman açıklanacağına dair Beşiktaş Gazetesi ’den Seçil Menteş ’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Salih Uçan ’ın yanı sıra Yakup Çınar, Dorukhan Toköz - Fenerbahçe flörtüne dair flaş açıklamalarda bulundu:

Beşiktaş transfer haberi… Salih Uçan geliyor, Dorukhan Toköz ile yollar ayrılıyor. Yakup Çınar, Salih Uçan transferinin açıklanacağı tarihe dair açıklamalarda bulundu ve Dorukhan Toköz – Fenerbahçe flörtü hakkında konuştu:

‘SÖZLEŞMESİ BİTECEK, AÇIKLANACAK’

”Salih Uçan, Galatasaray ve Trabzonspor ’un isteklerine rağmen Beşiktaş ile prensipte anlaşmaya vardı. Yıllık da 8 milyon TL gibi bir rakam almasını bekliyoruz. 31 Mayıs itibarıyla sözleşmesi sona erecek. Beşiktaş tarafında herhangi bir sıkıntı gözükmüyor. Sözleşme bittikten sonra transfer açıklanacak. ”

‘DORUKHAN ’DA EMRE BELÖZOĞLU FAKTÖRÜ ’

‘Dorukhan Toköz, kutlamalarda ‘gidiyorum ’ mesajını verdi. Bunu da en güzel Sezen Aksu ’nun Gidiyorum şarkısıyla anlatırsınız. Herkes oraya çok daha eğlenceli şarkılarla çıktı. Birçok insan zaten Dorukhan ’ın ayrılmasını bekliyordu. Beklentileri yüksekti, sözleşmesi sona eriyor. Eğer Fenerbahçe, Emre Belözoğlu ile devam ederse Dorukhan Toköz, Fenerbahçe ’ye transfer olacak. Oyuncunun menajeri Ahmet Bulut. Emre Belözoğlu ’nun da yıllarca menajerliğini yapmıştı. Fenerbahçe ’nin Ozan Tufan ’ı satarak yokluğunu Dorukhan Toköz ile doldurması muhtemel. ”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün