Spor

Beşiktaş, normalleşmeyle birlikte taraftarlı kutlama yapacak

Beşiktaş Kulübü, pandemi şartları nedeniyle şampiyonluk kutlamasında yer alamayan taraftarına teşekkür mesajı paylaştı. Beşiktaş ayrıca kupa töreninin normalleşmenin başlangıcına müteakip taraftarlar ile birlikte yeniden gerçekleştirileceği belirtildi

Beşiktaş Kulübü, pandemi şartları nedeniyle şampiyonluk kutlamasında yer alamayan taraftarına ‘teşekkür’ mesajı paylaştı. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Süper Lig şampiyonu Futbol A Takımımızın Vodafone Park ’ta kupasına kavuşacağı tören, dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında ne yazık ki taraftarlarımızdan yoksun olarak gerçekleştirilmektedir.

Şerefimizle ve Hakkımızla kazandığımız şampiyonluğumuzu, en büyük destekçimiz olan taraftarlarımızla kutlayamamanın üzüntüsünü yaşıyor, gösterdikleri anlayış nedeniyle taraftarlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Pandemi koşulları gereği bugün ancak televizyon yayınıyla taraftarlarımızla buluşturabildiğimiz kupa törenimizi, normalleşmenin başlangıcına müteakip taraftarlarımızın coşkulu tezahüratlarıyla birlikte yeniden gerçekleştireceğimizden Camiamızın şüphesi olmasın”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün