Spor

Beşiktaş haberi: Bentekenin menajerinden flaş sözler

Son dönemde Beşiktaş ’la daha da sık anılmaya başlanan Christian Benteke ’nin menajeri Kısmet Eriş, suskunluğunu FANATİK Gazetesi ’ne bozdu...Benteke ’nin menajeri Kısmet Eriş, “Türkiye ’den şu ana kadar benimle resmi olarak iletişime geçilmedi. Arayanlar ise aracılar! Tüm teklifleri değerlendirip, en doğru kararı vereceğiz. Ayrıca sosyal medya hesabından oyuncuma ulaşmaya çalışan Süper Lig ’den hoca bile var” ifadelerini kullandı

Son dönemde Beşiktaş ’la daha da sık anılmaya başlanan Christian Benteke ’nin menajeri Kısmet Eriş, suskunluğunu FANATİK Gazetesi ’ne bozdu… Benteke ’nin, Crystal Palace ile sözleşmesinin 30 Haziran ’da sona ereceğini belirten Eriş, Belçikalı oyuncunun şu anki durumuyla ilgili şunları söyledi: “Benteke ile ilgilenen takım sayısı bir hayli fazla. Ancak Türkiye ’den resmi olarak kimse benimle irtibata geçmedi. Arayanlar var ama onlar da kendisini menajer sananlar! Hatta ismi lazım değil, sosyal medya üzerinden oyuncuma mesaj atarak ulaşmaya çalışan Süper Lig ’den hoca bile var! Sadece kulüplerin yetkili isimlerinden gelen teklifleri ciddiye alırız.”

‘Masaya oturduk, görüşüyoruz ’

“Ülkemizde aracı çok fazla ama insanların bu transfer konularına profesyonelce yaklaşması gerekiyor. Zaten Türk futbolu için doğru olan budur. Palace, Benteke ’den memnun. Onlarla masaya oturduk ve görüşmelerimiz sürüyor. Avrupa ’dan ve İngiltere ’den de ciddi anlamda isteyenlerin olduğunu biliyoruz. Benteke sadece futboluna odaklanmış durumda. Önünde EURO 2020 gibi önemli bir turnuva var. Tüm teklifleri değerlendirip, en doğru kararı vermeyi amaçlıyoruz.”

“Bana 77 tane menajer ulaştı”

“Bana Türkiye’den 77 tane menajer ulaştı. Kulüpten henüz arayan olmadı. Ancak Türkiye seçeneği Benteke için var. Teklif gelirse gündemimize alırız. Devre arasında Beşiktaş’tan teklif aldık ancak C.Palace ile sözleşmemiz devam ediyordu. Önümüzde Avrupa Şampiyonası var. Benteke’nin göstereceği performansa odaklanmış durumdayız.”

Çağrı Davran / Fanatik Özel

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün