Spor

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağdan transfer açıklaması

Beşiktaşın asbaşkanı Emre Kocadağ, gelecek sezon ile ilgili transfer çalışmaları ve Sergen Yalçının sözleşmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Kocadağ, takımdaki bazı isimlere gelen teklifleri de doğruladı.

Süper Ligi şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş’ta, yeni sezon için kadro hazırlıkları başladı. Kulübün asbaşkanı Emre Kocadağ, bugün yönetim kurulu toplantısı öncesinde TRT Spor’a konuştu. Kocadağ, transferden limitlere, takımdaki oyunculara gelen tekliflerden Sergen Yalçın’ın sözleşmesine kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

İŞTE EMRE KOCADAĞ’IN ÖNE ÇIKAN AÇIKLAMALARI:

Başkanımızın kurduğu yönetim kurulu, ümit veren bir ekipti. Zor şartlarda, iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. Tabii önemli olan, bundan sonra neler yapılacağı. İdari anlamda iyi yönetilen bir Beşiktaş ortaya çıktı. Bu başarılarda tüm camiamızın emeği var.

Yönetimsel anlamda, geldiğimiz günden beri kurallara uyan, arkadan dolanmayan bir yönetim olduk. Bu yaz transfer döneminde de bu böyle olacak. Bu uzun vadede Beşiktaş’ın yararına olacak

Bu rakamlar bize imkan sağlamayan rakamlar. Biz bu rakamlara rağmen en iyisini yapmaya çalışacağız. Bunu yaparken de önce Beşiktaş’ın değerleri… Kiralık olan oyuncularla da konuşacağız, transfer edeceğimiz oyuncularla da konuşacağız. Optimum ücretleri kafamızda belirliyoruz. Mali yapımıza göre transfer çalışmaları yapıyoruz. Transfer politikasında yine Beşiktaş’ın mali yapısı ön planda olacak. 

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün