Spor

Beşiktaş | Ahmet Nur Çebiden Fatih Terim açıklaması!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebiden Fatih Terim açıklaması... Süper Ligde 2020-2021 sezonu tamamlansa da sezona damga vuran olayların yankıları sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terimin derbi öncesi Kaybedersek Beşiktaşı alkışlarız açıklamasına yanıt vermiş ve Tabii ki alkışlayacak, başka ne yapacak demişti. Haber Globalde yayınlanan Az Önce Konuştum programına konuşan Ahmet Nur Çebi, o if

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu tamamlansa da sezona damga vuran olayların yankıları sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in derbi öncesi “Kaybedersek Beşiktaş’ı alkışlarız” açıklamasına yanıt vermiş ve “Tabii ki alkışlayacak, başka ne yapacak” demişti.

Haber Global’de yayınlanan ‘Az Önce Konuştum’ programına konuşan Ahmet Nur Çebi, o ifadelerine açıklık getirdi.

Konuşmanın akışına bakıldığında söylediklerinde yanlış bir şey olmadığını ifade eden Ahmet Nur Çebi, “Benim söylediklerimden Galatasaraylı futbolcular motive olmuş. Değerli hocam aslında bunu iyi niyetli söylediğimi anlamıştır ama eline malzeme geldi ‘hadi bunu kullanayım’ demiş midir, olabilir mi? Olabilir, Fatih hoca bunu kullanabilir bu da yapılır. Fatih hoca da öyle yapmıştır.” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün