Spor

Beşiktaş açıklaması: Çok iyi transfer olur!

Beşiktaş haberi... Sezonu iki kupayla tamamlayan Beşiktaşta gelecek planları yapılmaya başlandı. Şampiyonlukla beraber büyük bir gelir elde eden Siyah-beyazlıların transfer döneminde ne yapacağı merak konusu. Tivibu Sporda konuşan yazarımız Erman Özgür, Beşiktaşın gelecek planlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Beşiktaş’ta gelecek sezon planları şimdiden yapılmaya başlandı. Şampiyonlukla beraber büyük bir gelir elde eden Siyah-beyazlıların transfer döneminde ne yapacağı merak konusu. Tivibu Spor’da konuşan yazarımız Erman Özgür, Beşiktaş’ın gelecek planlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Beşiktaş’ın şampiyon kadrosuna koruyamayacağını ifade eden Erman Özgür, “Montero’yu Beşiktaş’a satmak için göndermediler, tecrübe kazansın diye gönderdiler. Mensah’a Beşiktaş’ın ihtiyacının olmadığını düşünüyorum benim hayal kırıklıklarımdan biri. Beşiktaş’a Rıdvan ve N’sakala’ya rağmen sol bek lazım.” dedi.

Beşiktaş’ın mevcut kadrosunu korusa dahi 5-6 oyuncuya ihtiyacı olduğunu ifade eden Erman Özgür, “Vida ve Welinton çok iyi stoper ama Beşiktaş’a stoper de lazım. Alpaslan Öztürk iyi transfer olur.” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün