Spor

Ahmet Nur Çebiden son dakika şampiyonluk açıklaması!

Ligde oynayacağı 5 maçında 4ünü kazanması halinde diğer sonuçlara bakmadan şampiyonluğu göğüsleyecek olan Beşiktaşta başkan Ahmet Nur Çebi, açıklamalarda bulundu.

Son 5 haftaya en yakın rakibi Fenerbahçe’nin 3 puan önünde lider giren Beşiktaş’ta tüm hesaplar şampiyonluk üzerine. Başkan Ahmet Nur Çebi de yaptığı açıklamalarda mutlu sona ulaşmak için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. Sözcü’ye konuşan Çebi, Camiaya ve taraftarlara seslenen Çebi’nin satırbaşları şöyle:

“Taraftarımız bize inansın, sabırlı olsunlar. Her konuda Beşiktaş olarak mücadelemizi veriyoruz. Bazı mücadeleler gürültülü, bazıları sessizce verilir. Güzel günler çok yakın.”

BÜTÜN KUPALARA TALİBİZ

“Yönetici arkadaşlarım, hocamız, teknik heyet, oyuncularımız hepsi fedakârca mücadele ediyorlar. Savaşanlar ve bırakmayanlar kazanacak. Geçen hafta da söyledim. Bu takım 13’üncüyken de söyledim. Benim şampiyonluğa inancım hep tamdı. Allah’ın izniyle ipi göğüsleyeceğiz. İki kupayı da istiyoruz sonrasında Süper Kupa’yı da… Beşiktaş, olduğu yerde bütün kupalara taliptir.”

İlgili Haberler

Beşiktaşlı Rachid Ghezzal’dan Sergen Yalçın açıklaması!

POPÜLİST OLMAYACAĞIZ

“Popülist olmadan yürüdük ve öyle yürüyeceğiz; bugün de yarın da… Beşiktaş’ın her kuruşu çok önemli. Bir yandan borç yükünü azaltmak bir yandan da başarıya koşmak… Beşiktaş büyük bir camia, üstesinden gelmek için sabah akşam çalışıyoruz. Politikamız, hedeflerimizden şaşmadan, aynı kararlılıkla devam edecek.”

ATAMALARA DİKKAT

“En ufak hatayı kabul edecek durumda değiliz. Hakem atamalarının sağlıklı olmasını ve MHK’den lig bitiminde şaibeli olduğu iması yapılamayacak atamaların olması hususunda dikkat edilmesini istiyoruz. Polemiklere yol açacak atamalar yapılmasın.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün