Spor

Ahmet Nur Çebiden Ghezzal ve Rosier açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, transferi merak edilen iki yıldız hakkında konuştu. Çebi, Mümkün olduğu kadar bu kadroyu korumak istiyorum. Bu benim ilk hedefim. Ghezzal ve Rosier için görüşmelerimiz başladı dedi

Sezonu 2 kupa ile kapatan Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi, merak edilen soruları yanıtladı. Özellikle geçen yıl kiralık olarak forma giyen Ghezzal ve Rosier’in durumundan bahseden Çebi, transfer politikası hakkında da konuştu: “Mümkün olduğu kadar bu kadroyu korumak istiyorum. Bu benim ilk hedefim. Ghezzal ve Rosier için görüşmelerimiz başladı ama kendimi baskı altında hissederek yanlış transfer yapmayacağım. Abuk sabuk ücretlerle Beşiktaş’ı yormayacağım, dikkatli olacağım.”

‘Aramızı bozmak istiyorlar’

“İnşallah Sergen hocamız ile kimse aramızı bozmaz. Hocamız ile aramızı bozmak için çok uğraşanlar var. Başarımızı kıskanan, hocamızla aramızdaki ilişkiyi zedelemek adına yapılan şeyler bunlar. Ersin’e, Rıdvan’a, Larin’e teklif var. Futbolculara talep var. Çocuklar önce bize lazım, biz önce işimizi görelim, sonra değerlendiririz. Aboubakar’la görüşmelerimiz devam ediyor. Bizde çok uygun bir sözleşmesi vardı. Başarının karşılığında onun biraz artırılması gerekiyordu, adı üstünde biraz. 29 maçta kalmasının nedeni, sakatlığıydı.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün